افزونه ووکامرس

برای تبدیل فروشگاه ووکامرسی خود به اپلیکیشن توسط اپتو مراحل زیر را انجام بدهید، فرض را بر این میگذاریم که شما فروشگاه خودتون را توسط افزونه ووکامرس راه اندازی کرده اید، دقت کنید که پیوندهای یکتای سایت شما نباید در حالت پیش فرض یا ساده باشد، برای بررسی، در سایت وردپرسی خود به بخش "تنظیمات -> پیوندهای یکتا" مراجعه کنید.

برای این کار شما به لینک فروشگاهتون و یک کلید امنیتی اپتو و کلیدهای با دسترسی "خواندن و نوشتن" و کلیدهای با دسترسی "اطلاعات بیشتر" برای ووکامرس احتیاج دارید که باید در بخش افزونه ووکامرس اپتو وارد کنید .

1 ) ابتدا افزونه اپتو برای ووکامرس را با کلیک دانلود افزونه اپتو برای ووکامرس انتخاب  و بر روی سایت وردپرسی خود نصب کنید.

 (2  سپس به منو "ووکامرس -> پیکربندی" بروید و در بخش "همگانی" محتوی بخش "کلید امنیتی اپلیکیشن را کپی کنید و آن را در پنل اپتو بخش "کلید امنیتی اپلیکیشن ساخته شده در سایت وردپرسی شماوارد کنید.

 (3 به بخش "API" در پیکربندی بروید و "REST API" را فعال کنید و تغییرات را ذخیره کنید سپس به بخش "کلیدها/برنامه ها" در همان صفحه بروید.

5) "کلید مصرف کننده" و "رمز مصرف کننده" ساخته شده را در بخش مربوط به افزونه ووکامرس در پنل اپتو کپی کنید.

پس از انجام این مراحل میتوانید اپلیکیشن فروشگاه خودتون را برای آندروید و iOS  داشته باشید، دقت کنید که در نهایت اتصال به بانک ها از سایت شما انجام میشود.