برای تبدیل فروشگاه ووکامرسی خود به اپلیکیشن توسط اپتو مراحل زیر را انجام بدهید، فرض را بر این میگذاریم که شما فروشگاه خودتون را توسط افزونه ووکامرس راه اندازی کرده اید، دقت کنید که پیوندهای یکتای سایت شما نباید در حالت پیشفرض یا ساده باشد، برای بررسی، در سایت وردپرسی خود به بخش "تنظیمات -> پیوندهای یکتا" مراجعه کنید.

برای این کار شما به لینک فروشگاهتون و یک کلید امنیتی اپتو و دو کلید api ووکامرس احتیاج دارید که باید در بخش ویجت ووکامرس اپتو وارد کنید:

تبدیل ووکارس به اپلیکیشن اندروید و ios

1) ابتدا افزونه اپتو برای ووکامرس را از اینجا دانلود کنید و بر روی سایت وردپرسی خود نصب کنید.

دانلود افزونه اپتو برای ووکامرس

2) سپس به منو "ووکامرس -> پیکربندی" بروید و در بخش "همگانی" محتوی بخش "کلید امنیتی اپلیکیشن"  را کپی کنید و آن را در پنل اپتو بخش "کلید امنیتی اپلیکیشن ساخته شده در سایت وردپرسی شما" وارد کنید.

ساخت اپلیکیشن برای ووکامرس

3) به بخش "API" در پیکربندی بروید و "REST API" را فعال کنید و تغییرات را ذخیره کنید سپس به بخش "کلیدها/برنامه ها" در همان صفحه بروید.

ساخت اپلیکیشن ووکامرس

4) در بخش "کلیدها/برنامه ها" یک کلید با دسترسی "خواندن و نوشتن" بسازید. دقت کنید که کلید های ساخته شده را فقط یکبار میتوانید مشاهده کنید، پس آنها را در یک فایل مجزا برای استفاده های بعدی نگه دارید.

5) "کلید مصرف کننده" و "رمز مصرف کننده" ساخته شده را در بخش مربوط به ویجت ووکامرس در پنل اپتو کپی کنید.

پس از انجام این مراحل میتوانید اپلیکیشن فروشگاه خودتون را برای آندروید و iOS داشته باشید، دقت کنید که در نهایت اتصال به بانک ها از سایت شما انجام میشود.

اپلیکیشن ساز اپتو برای ووکامرس + آندروید و آی او اس