در حال بارگذاری

اپلیکیشن Appeto

اپلیکیشن Appeto ، برنامه‌ای نمونه است که در آن کاربران به فروشگاه و مطالبی دسترسی دارند که همه ی داده ها بصورت تست هستند. دلیل اصلی ارائه این اپلیکیشن آشنایی بیشتر کاربران با برخی افزونه‌ها همچون ووکامرس است که آن‌ها بدون افزونه فروشگاه‌ ساز قادرند یک فروشگاه آنلاین از محصولات خود بسازند.

افزونه‌های استفاده شده در این اپلیکیشن:

·        درباره ما

·        تصویر ورودی

·        ووکامرس

·        وردپرس

·        PDF خوان

·        محتوا

·        صفحه وب


اگر می خواهید ساخت اپلیکیشن را با اپلیکیشن ساز اپتو آغاز کنید، بهتر است قبل از شروع به طراحی اپلیکیشن، با این اپلیکیشن کار کنید. ما سعی کرده ایم که بیشتر قابلیت های اپلیکیشن ساز اپتو را در محیطی ساده جمع آوری نماییم. شما با دیدن این امکانات می توانید دید بهتری برای شروع کار و ایده پردازی اپلیکیشن خود داشته باشید.

اگر شما نیز از کاربران ووکامرس در وردپرس هستید و سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کرده اید، از کار با اپلیکیشن ساز اپتو لذت خواهید برد. طراحی اپلیکیشن ووکامرسی، هیچگاه تا این اندازه راحت نبوده و تنها با چند کلیک می توانید اپلیکیشن فروشگاهی خود را طراحی و به سایت ووکامرسی خود متصل نمایید.

اپلیکیشن منتشر شده نهایی در کنار اتصال به ووکامرس و وردپرس، می تواند از تمامی امکانات دیگر اپلیکیشن ساز اپتو نیز استفاده نماید. 

اپلیکیشن Appeto از طریق لینک زیر در دسترسی بوده و می توانید آن را دانلود و نصب نمایید.

۱ دیدگاه

ارسال دیدگاه