در حال بارگذاری

وب اپلیکیشن‌ یا PWA نرم‌افزاری است که با استفاده از مرورگر وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. وب اپلیکیشن‌ها امکان دسترسی به اطلاعات کسب و کارها را از هر مکانی و در هر زمانی برای کاربران خود فراهم می کنند، برای همین توانسته­ اند کاربران زیادی را به خود جذب کنند. شما می توانید ساخت وب اپلیکیشن را به وسیله اپلیکیشن ساز اپتو انجام دهید. از مزایای وب اپلیکیشن‌ها می­‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

ویژگی های وب اپلیکیشن

یکپارچگی

حفظ یکپارچگی بر روی دستگاه های مختلف

قابلیت نصب

قابلیت اجرا بر روی تمام سیستم عامل ها

سازگار با مرورگرها

اجرا بر روی مرورگر‌های مختلف

کم‌ حجم بودن

PWA بسیار کم‌حجمتر از برنامه‌های موبایل است

واکنش گرا

نمایش صفحات مناسب با سایز گوشی

سرعت و امنیت

سرعت، دقت و عملکرد عالی وب اپلیکیشن ها

امکان ساخت وب اپلیکیشن با اپتو

اپلیکیشن ساز اپتو سیستمی است که در آن کاربران قادرند در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به ساخت PWA یا همان وب اپ پیشرو  مربوط به کسب و کار خود بپردازند. اپتو برای ساخت وب اپ، طراحی­‌های مدرن و جذابی را ارائه داده است، از این رو کاربران می­‌توانند وب اپ­های متنوعی بسازند. ساخت وب اپلیکیشن و انتشار آن باعث می‌­شود که کاربران بدون نیاز به نصب اپلیکیشن، در هر زمان بتوانند از اپلیکیشن استفاده کنند، که این امر سبب رونق کسب و کارهای مختلف می­شود.

ساخت وب اپلیکیشن

روش ساخت PWA با اپتو

ساخت وب اپ یا همان PWA در سیستم اپلیکیشن‌ساز اپتو کار بسیار ساده و راحتی است. فقط کافیست شما پس از ورود به پنل ساخت اپلیکیشن، مراحل ساخت و طراحی اپ را با توجه به مطلب آموزش ساخت اپلیکیشن انجام دهید و در انتهای کار برای دریافت فایل نصبی‌ گزینه موبایل وب (PWA) از بخش انتشار را بزنید. حال می توانید فایل دریافت خروجی دریافت شده از اپلیکیشن ساز اپتو را به عنوان وب اپلیکیشن استفاده کرده و آن را منتشر نمایید. در اپتو نه تنها PWA بلکه فایل قابل نصب بر روی گوشی های اندروید (APK) و آیفون (IPA) را می توانید دریافت کنید.