در حال بارگذاری

 

 

رشد تلفن‌های همراه 5 برابر سریعتر از انسان ها است!

امروزه شاهد این هستیم که اکثر کاربران استفاده از موبایل و تبلت(ابزارهای دستی) را به کامپیوتر و لپ تاپ (رایانه‌ها) ترجیح میدهند و 74 درصد از کل افرادی که از تلفن همراه استفاده میکنند در حال جست و جو کردن اطلاعات، پرداخت قبوض، سفارش کالا و رزرو هتل و بلیط هواپیما هستند و در نهایت 93 درصد از این کاربران اقدام به خرید میکنند. از همین رو ساخت اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار شما ضرورت دارد.

ساخت اپلیکیشن اختصاصی

با توجه به این آمار، هر کسب و کار کوچک و بزرگی به ساخت اپلیکیشن برای گسترش دسترسی کاربران خود اقدام می کند و از این طریق می تواند وفاداری مشتری‌ها را به برند خود تقویت کرده و آنها را به مشتری های دائمی خود تبدیل کند.

این که از چه راهی به ساخت اپلیکیشن بپردازید بسته به زمان،هزینه و انرژی که قرار است صرف کنید، متفاوت است.

یکی از روش های ساخت اپ یادگیری زبان‌های برنامه نویسی است. این روش علاوه بر مزیت‌هایی که دارد از جمله یادگیری یک دانش جدید و کسب تجربه نیاز به زمان و انرژی زیاد و همینطور علاقه به دنیای برنامه نویسی دارد.

در روش دوم شما میتوانید تمام نیازها و انتظارات خود از یک اپ را در اختیار یک شرکت برنامه نویسی قرار دهید تا آنها ساخت اپلیکیشن اختصاصی، دقیقا متناسب با نیاز شما را شروع کنند. این روش نسبت به روش قبلی زمان کمتری نیاز دارد ولی همچنان زمان‌بر است و هزینه‌ی زیادی در بر خواهد داشت.

و اما روش سوم استفاده از اپلیکیشن ساز هاست. این پلتفرم‌ها به شما این امکان را میدهند تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و صرف انرژی زیاد، در کوتاه ترین زمان برای خود اپ بسازید.

قطعا این گونه اپ‌ها با اپ‌های سفارشی یک سری تفاوت‌های جزئی دارند اما برای شروع کار و همینطور صرفه جویی در زمان و هزینه گزینه‌های بسیار خوبی هستند.

چگونه اپ بسازیم؟

یادگیری برنامه نویسی

نیاز به علاقه، هزینه، زمان و انرژی زیادی دارد در عین حال که باعث پیشرفت و ورود به دنیای جدیدی میشود

سفارش ساخت اپلیکیشن اختصاصی

نسبت به یادگیری برنامه نویسی زمان کمتری میخواهد ولی همچنان نیاز به زمان و هزینه‌ی زیادی دارد که در نهایت شما یک اپ پیشرفته متناسب با نیاز خود خواهید داشت

استفاده از اپلیکیشن سازها

بدون نیاز به یادگیری برنامه نویسی، نیاز به کمترین زمان و هزینه، با قابلیت توسعه‌ی اپلیکیشن به صورت اپ اختصاصی

و اما در آخر راهکارهای دوم و سوم مواردی هستند که بیشتر کاربران به سمت آنها میروند.

همه‌ی کسب و کارها می‌توانند با سایت‌های اپلیکیشن ساز شروع کنند; اپ خود را طراحی کنند، بسازند و در مارکت‌های معتبر منتشر کنند و سپس در صورت رضایت مشتریان و خودشان از کارکرد اپ، جهت ارتقا و گسترش اپ، آن را در اختیار همان شرکت و یا شرکت‌های دیگر قرار داده تا آن را به یک اپ سفارشی تبدیل کنند.

برای سفارش اپلیکیشن اختصاصی

برای ساخت اپلیکیشن با اپتو