در حال بارگذاری

شرایط استفاده:

در صورتی که از سامانه آنلاین اپتو استفاده می کنید و با هرگونه اطلاعات، داده و یا هر ورودی دیگر (“محتوا”ی شما) که در سامانه (“خدمات”) اپتو (appeto.ir) قرار می دهید، شما (“شخص شما”، “مشتری شما” یا “کاربر”) در واقع دارید می پذیرید که نسبت به مفاد و شرایط (“قوانین سایت”) زیر متعهد و پایبند باشید. در صورتی که این قوانین را قبول ندارید مجاز به استفاده از خدمات این سامانه نخواهید بود. اپتو قادر خواهد بود که این قوانین را در هر زمان تغییر دهد یا بروزرسانی کند. هر ویژگی جدید مانند انتشار ابزار و منابع جدید که برای بهبود و تقویت خدمات این سامانه افزوده شود مشروط به این قوانین خواهد بود. نقض هر یک از مفاد زیر ممکن است به بسته شدن حساب کاربری شما منجر شود. با وجود اینکه اپتو هر گونه نقض این مفاد را کنترل و ممنوع می کند شما با استفاده از خدمات اپتو می پذیرید که اپتو هیچ مسولیتی در قبال محتوای ارسال شده توسط شما ندارد و محتویات و موضوعات اپلیکیشن ها باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.


حساب کاربری:

شما برای استفاده از این خدمات باید حداقل 12 سال داشته باشید. شما باید یک شخص واقعی باشید. حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در سامانه اپتو ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند. مسولیت حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری شما بر عهده خود شما خواهد بود. اپتو هیچ مسولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسول تمامی محتوا یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود( حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). شما اجازه ندارید که این خدمات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.


 

حریم خصوصی:

هرگونه اطلاعات شخصی که شما جهت استفاده از خدمات این سامانه به اپتو ارسال می کنید طبق مفادی که اپتو در قسمت حریم خصوصی توصیف کرده است نزد اپتو محفوظ خواهد بود.


 

کپی رایت و مالکیت مطالب و محتوا:

ما هیچ ادعایی در خصوص حقوق مالکیت معنوی محصولی که شما با استفاده از خدمات اپتو می سازید نخوایم داشت. مشخصات و منابعی که شما در سامانه قرار می دهید متعلق به خود شما خواهد بود. در صورتی که از خدمات اپتو استفاده می کنید شما می پذیرید که هرگونه محتوا یا منابعی که در اپلیکیشن خود ارائه می کنید را با مسولیت خود در اختیار مخاطبین خود قرار داده اید. حق کپی رایت هرگونه منبعی که در اپلیکیشن خود استفاده کرده اید بر عهده خود شماست. ذکر یا عدم ذکر لایسنس منابع استفاده شده بر عهده شماست. در صورت دریافت شکایت از منبع محتوای اپلیکیشن شما، پس از بررسی و صحبت ادعای شکایت اپ و اکانت شما بدون بازگشت وجه بسته خواهد شد.


 

پرداخت و بازپرداخت:

تمامی پرداخت ها از طریق کلیه کارت های عضو شتاب و در درگاه پرداخت معتبر انجام خواهد شد. هزینه خدمات غیر قابل استرداد است و به منظور رعایت مساوات هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت. تمامی هزینه ها مجزا از مالیات، عوارض یا وظایف اعمال شده توسط مقامات مالیات هستند و مسولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود. اپتو از لحاظ فنی تمام تلاش خود در ارائه یک محصول استاندارد برای پذیرفته شدن در مارکت های معتبر اپلیکیشن را خواهد کرد، اما پذیرفته شدن یا نشدن یک اپلیکیشن در هر یک از مارکت ها را تضمین نخواهد کرد چرا که این مورد طبق قوانین و مفاد مارکت مربوطه ارزیابی می شود. لذا تحت هیچ شرایطی هزینه استفاده از خدمات اپتو قابل برگشت نخواهد بود.


 

فروشگاه‌های ساخته شده با اپتو:

مسئولیت تمامی محصولات و پرداخت ها بر عهده سازنده اپ میباشد و اپتو هیچگونه مسئولیتی در قبال خرابی محصولات فروخته شده ندارد.
تمامی خریدها از فروشگاه‌های موبایلی بدون واسطه اپتو انجام خواهند شد و اپتو هیچگونه سودی از خریدها دریافت نخواهد کرد


 

لغو و فسخ حساب کاربری:

در صورتی که به هر دلیلی قصد لغو حساب کاربری خود را دارید باید از طریق سامانه پشتیبانی درخواست لغو عضویت خود را برای اپتو ارسال کنید که در این صورت تمامی محتوایی که شما تا قبل از آن در سامانه اپتو قرار داده اید حذف خواهد شد. این اطلاعات بعد از حذف قابل بازیابی نخواهد بود. اپتو، به صلاحدید خود، در برخی موارد خاص می تواند حساب کاربری شما را حذف کند یا به حالت تعلیق در آورد.


 

تغییرات در خدمات و قیمت ها:

اپتو می تواند در هر زمان اقدام به تغییر و یا قطع خدمات خود به صورت موقت یا دائم کند. هزینه‌های مربوط به این خدمات نیز قابل تغییر است که در این صورت در سامانه قابل رویت خواهد بود. در صورتی که اپتو تصمیم به قطع خدمات خود به صورت دائم کند موظف است کلیه اطلاعات اپلیکیشن مانند کاربران شما و سورس کد اپلیکیشنی که شما در پنل اپتو ساخته‌اید را به شما بدهد تا شما بتوانید به کار خود ادامه دهید. دقت کنید که منظور از سورس کد فقط سورس کد اپلیکیشن شما خواهد بود.