در حال بارگذاری

اغلب کاربرانی که گوشی اندرویدی دارند شناخت خوبی از اپلیکیشن کافه بازار داشته و برنامه‌های مورد نیاز خود را از این طریق دانلود می‌کنند. با توجه‌ به اینکه تعداد کاربرانی که از این برنامه برای دانلود اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود استفاده می‌کنند خیلی زیاد است، انتشار اپلیکیشن در کافه بازار باعث می‌شود میزان دانلود آن بالا رود. ما در این مقاله مزایای انتشار اپلیکیشن در کافه‌ بازار را بررسی خواهیم کرد.

مزایای انتشار اپلیکیشن در کافه بازار

مزیت انتشار اپلیکیشن در کافه بازار

کانال انتشار آزاد

کانال انتشار آزاد به رسانه‌هایی گفته می‌شوند که وظیفه اصلی آن‌ها معرفی اپلیکیشن نیست اما امکان معرفی اپلیکیشن برای آن‌ها فراهم است. به‌عنوان نمونه می‌توان گفت سایت‌های خبری وظیفه انتشار اخبار را دارند اما می‌توانند یک برنامه را نیز معرفی کنند. از دیگر کانال‌های آزاد می‌توان به شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد که علاوه بر امکان انجام امور مختلف، فضای معرفی اپلیکیشن نیز فراهم است. نوع دیگر کانال انتشار، کانال وابسته است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کانال انتشار وابسته

به همه برنامه‌هایی که تنها کاربردشان ارائه اپلیکیشن است، کانال انتشار وابسته گفته می‌شود. کانال‌های انتشار وابسته مختلفی وجود دارند که کاربران برای دانلود برنامه‌های موردنیاز خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. اپ‌استور یک کانال انتشار وابسته برای کاربران سیستم‌ عامل ای او اس است. می‌توان گفت یکی از بهترین کانال‌های انتشار وابسته ایرانی کافه بازار است که با آمار بالای کاربران، اپ‌های کاربردی بسیاری را در اختیار اندرویدی‌ها قرار می‌دهد.

مزایای انتشار اپلیکیشن در کافه بازار

کافه‌بازار چیست؟

  • اپلیکیشن بازار یک برنامه بسیار کاربردی برای کاربران با سیستم‌عامل‌های اندرویدی است. شما می‌توانید به اپلیکیشن‌های بسیار متنوع و کاربردی از طریق کافه‌بازار دسترسی داشته باشید. برخی از خدمات این برنامه به شرح زیر است:

    • انتشار اپلیکیشن‌ها به زبان فارسی برای کاربران ایرانی
    • امکان پرداخت آسان برای کاربران ایرانی
    • ارائه محتوای گلچین شده از جانب سردبیران
    • پشتیبانی همه‌روزه برای کاربران

وقتی اپلیکیشن شما آماده انتشار شد از طریق کانال‌های وابسته و آزاد، کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. یکی از کانال‌های انتشار وابسته برای اندرویدی‌ها اپلیکیشن کافه بازار است. از بزرگ‌ترین مزایای انتشار اپلیکیشن در کافه بازار، آمار بالای استفاده کاربران ایرانی از این برنامه است. همچنین شما می‌توانید با توسعه برنامه خود در بازار درآمد کسب کنید. به این صورت که با امکان پرداخت درون برنامه‌ای حدود ۶۰ درصد درآمد حاصل از برنامه موردنظر برای توسعه‌دهنده است.

نتیجه‌گیری

با توجه‌ به تعداد بالای کاربران اندرویدی که از برنامه کافه بازار استفاده می‌کنند یکی از بهترین فضاها برای توسعه برنامه، کافه بازار است. می‌توان گفت یکی از مزایای انتشار اپ در کافه بازار امکان پرداخت درون برنامه‌ای آن است. این امکان به توسعه‌دهنده کمک می‌کند تا از طریق توسعه اپلیکیشن خود درآمد کسب کند. ما در این مقاله به معرفی کافه‌ بازار پرداختیم و همچنین راهنمای کاملی از نحوه توسعه اپ در کافه‌ بازار ارائه دادیم. امیدواریم از مزایای انتشار برنامه در کافه بازار بهرمند شوید.