آپارات

ماژول آپارات مناسب ساخت اپلیکیشن های ویدئویی، آموزشی، سرگرمی و ...

ماژول آپارات
آپارات

ویژگی‌های آپارات

ماژول آپارات به دلیل رایگان بودن فضای آپلود در سایت آپارات می تواند به کمتر کردن هزینه های ساخت اپلیکیشن به شما کمک کند. این ماژول بصورت آنلاین کار می کند و اگر در کانال خود در آپارات ویدئویی را اضافه کنید بدون نیاز به آپدیت در اپلیکیشن نیز اضافه خواهد شد. از دیگر ویژگی های ماژول آپارات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- اتصال به پنل کاربری آپارات
- نمایش تغییرات بصورت آنلاین
- امکان نمایش ویدئو بر اساس iframe

یکی از گزینه ها مناسب برای نمایش ویدئو در اپلیکیشن استفاده از افزونه آپارات است. به 3 روش می توانید ویدئوهای آپارات را در اپلیکیشن نمایش دهید.

آپارات

  1. نمایش ویدئو براساس: روش اول “ویدئوهای کاربر” می باشد که شما باید نام کاربری خود در آپارات را در فیلد بعدی وارد نمایید. روش بعدی “نام کاربری و شماره دسته” است که علاوه بر نام کاربری باید شماره دسته ویدئوها را نیز وارد کنید. در این دو حالت اگر در اکانت آپارات خود ویدئویی را اضافه یا کم کنید بصورت خودکار در اپلیکیشن نیز اتفاق میافتد. حالت سوم “لینک آپارات” که با استفاده از کد iFrame هر ویدئو می توانید آن را در اپلیکیشن قرار دهید که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.
  2. نام کاربری آپارات: نام کاربری خود در آپارات را وارد نمایید. به عنوان مثال: appeto
  3. شماره دسته: شماره دسته ویدئو های مورد نظر را وارد نمایید. برای داشتن شماره دسته در آپارات لطفا با پشتیبانی سایت آپارات تماس بگیرید.

اپتو

  1. تصویر: انتخاب کاور برای ویدئو
  2. لینک iframe: این لینک را باید از سایت آپارات کپی کنید. برای این کار ابتدا به صفحه ویدئو مورد نظر بروید بر روی گزینه اشتراک گذاری کلیک کنید سپس گزینه Embed و کد آیفرم را انتخاب و کد نمایش داده شده را بصورت کامل در این قسمت کپی کنید. (تصویر زیر را مشاهده نمایید)
  3. توضیحات: در صورتی که نیاز به توضیحی درباره ویدئو دارید آن را وارد کنید.

ماژول آپارات اپتو