ماژول صفحه وب

ماژول صفحه وب مناسب برای اپلیکیشن هایی که می خواهند سایت را در اپلیکیشن نمایش داده شود

ماژول صفحه وب
ماژول صفحه وب

ویژگی‌های صفحه وب

ماژول صفحه وب، لینک سایت را بصورت وب ویو در اپلیکیشن نمایش می دهد و البته می توانید از طریق تنظیمات کاربر را به مرورگر نیز هدایت کنید. دقت داشته باشید اپلیکیشن های اپتو وب ویو نیستند و بصورت نیتیو می باشند اما این ماژول بصورت وب ویو است.

ماژول صفحه وب

 1. لینک صفحه مد نظر: لینک وبسایتی که می خواهید نمایش داده شود را وارد کنید. دقت کنید که آدرس سایت با //:http یا //:https شروع شود.
 2. نوع مرورگر: اگر “صفحه وب” را انتخاب کنید لینک سایت در اپلیکیشن بصورت وب ویو باز می شود و اگر “مرورگر کروم” را انتخاب کنید لینک سایت در مرورگر باز می شود که گزینه مناسبی برای سایت هایی است که در آنها می توان خرید کرد.

ماژول صفحه وب

 1. عنوان: عنوان را وارد نمایید.
 2. زیر عنوان: زیر عنوان را وارد نمایید.
 3. متن دکمه ورود: دکمه ای است که وقتی کاربر آن را کلیک کند وارد سایت مورد نظر می شود.
 4. توضیحات: در مورد وبسایت و صفحه ای که کاربر قرار است وارد آن شود.

 

 

این بخش برای قرار دادن تصاویری به صورت اسلاید در بالای صفحه ی ماژول شماست. می توانید تصاویری با فرمت های png و jpg را در این بخش قرار دهید.

 1. انتخاب/آپلود تصویر: از آیکن مربوط به آپلود تصویر، تصویر مورد نظر خود را اضافه کنید.
 2. نوع عملکرد: در این بخش می توانید عملکردی را به هر اسلاید نسبت دهید تا کاربر با تاچ هر تصویر به عملکرد مورد نظر شما دسترسی یابد. برای مثال می تواند به صفحه ی خاصی از اپ یا صفحه ای بیرون از اپ هدایت شود، به صورت مستقیم به صفحه ی ارسال ایمیل هدایت شده یا از کد ussd بهره گیرد. در پایان به بررسی انواع عملکرد خواهیم پرداخت.
 1. عنوان، متن، متن دکمه:
  شما می توانید در اسلایدشوی خود دکمه ایجاد کرده و متن روی دکمه را تغییر دهید.
  *این امکان فقط در برخی از طراحی ها ایجاد شده است و مخصوص همه ی قالب ها نیست.
 2. نوع اسلایدشو
  تصاویر به صورت آفلاین در اپلیکیشن باشد: با این گزینه صرفا تصاویر اضافه شده در پنل پیش از دریافت فایل نصبی اپلیکیشن در اسلایدشو نمایش داده می شوند و در صورت اضافه شدن تصاویر جدید، لازم است از اپلیکیشن خروجی جدید دریافت و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.تصاویر به صورت آنلاین در اپلیکیشن تغییر کند: این حالت نیازمند اتصال گوشی کاربر به اینترنت است. با اضافه کردن تصاویر جدید در بخش اسلایدشوی پنل، کاربر بدون نیاز به نصب مجدد اپلیکیشن قادر خواهد بود تصاویر جدید را در اپلیکیشن مشاهده کند.
 3. نوع حرکت اسلایدشو
  حرکت بصورت خودکار: تصاویر اسلایدشو به صورت خودکار تغییر می کنند و هر چند ثانیه تصویر دیگر اسلایدشو نمایش داده می شود.
  حرکت بصورت دستی: در این حالت کاربر تصاویر اسلایدشو را تورق می کند و تصاویر به صورت خودکار تغییر نمی کنند.
 4. زمان اسلاید به ثانیه: شما می توانید زمان باقی ماندن اسلایدشو بر روی هر تصویر را تنظیم کنید. به عنوان مثال با قرار دادن عدد 4 در این فیلد، هر تصویر از اسلایدشو 4 ثانیه نمایش داده شده و پس از آن تصویر دیگر به نمایش در خواهد آمد.
  *این گزینه برای حالت خودکار اسلایدشو کاربر دارد.
 5. نشانگر اسلایدشو
  نمایش داده شود
  نمایش داده نشود

*منظور از نشانگر دایره های درج شده در پایین تصویر اسلایشو بوده که نمایشگر وجود چند اسلاید در اسلایشو می باشد.

یکی از کاربردی ترین قسمت ها٬ تب “متن های صفحه” است که می توانید تمامی متن های موجود در اپ را تغییر دهید. یکی از کاربردهای این صفحه برای ساخت اپلیکیشن هایی با زبان های مختلف می‌باشد.

 • این متن ها مربوط به اپلیکیشن می باشد و ارتباطی با پنل مدیریت ندارد.