در حال بارگذاری

اپلیکیشن غذا

اپلیکیشن غذا

Bon appétit یک  نمونه اپلیکیشن غذا است که شامل فروشگاه مواد غذایی و دستور پخت چندین غذای مختلف است.

هدف از طراحی و ارائه اپلیکیشن Bon appétit این است که کاربران بدانند با اپلیکیشن ساز اپتو می‌توانند اپلیکیشن‌های متنوع در زمینه خوراکی‌ها و مواد غذایی با افزونه‌های متنوع بسازند.

افزونه‌های استفاده شده در این اپلیکیشن:

·        منو تو‌درتو (فهرست)

·        تصویر ورودی

·        فروشگاه‌ ساز

·        خبرگزاری (محتوای آنلاین)

·        درباره ما

·        حساب کاربری

·        پشتیبانی (تیکت)

·        خروج از برنامه

امروزه به دلیل آنلاین شدن کسب و کار‌ها، ساخت فروشگاه آنلاین برای ارائه محصولات به کاربران امری بسیار موثر و درآمدزا است.


اگر شما نیز فروشگاه مواذ غذایی دارید، یا میخواهید فعالیتی در زمینه مواد غذایی داشته باشید می توانید از اپ ساز اپتو استفاده کرده و اپلیکیشنی مرتبط با این موضوع کاری بسازید. 

در دنیای امروز که بسیاری از مشاغل به سمت دیجیتال شدن رفته اند، و نیاز به حضور در فضای مجازی بیش از پیش احساس می شود، نمی توان این مارکت بزرگ را کنار گذاشت. برند سازی، حتی برای کسانی که در حوزه آشپزی فعالیت می کنند نیز لازم است. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشنی به مانند اپلیکیشن غذا Bon appétit ، با اسم و برند خود، برای خود اعتبار کسب کنید و برند و نام خود را بر سر زبان ها بی اندازید. 

بی شک فروشگاه های مواد غذایی نیز می توانند بدون پرداخت کمیسیون و درصد به اپلیکیشن هایی مانند اسنپ، فروشگاه اختصاصی خود را با برند خود بالا بیاورند، برای آن تبلیغ کنند و به صورت مستقیم به ارائه خدمات به مشتریان بپردازند.

مورد دیگری که می توان با الهام از اپلیکیشن Bon appétit به آن فکر کرد و انجام داد، ساخت اپلیکیشن های مخصوص به رژیم های غذایی خاص مانند رژیم کتوژنیک یا رژیم کتو است.

کافی است به عنوان یک اینفلوئنسر حوزه رژیم های لاغری، اپلیکیشنی پر از دستور غذاهای رژیمی برای خود داشته باشید تا بیشتر شناخته شوید و کسب درآمد کنید.

این ها تنها نمونه ای از ایده هایی است که با دیدن اپلیکیشن Bon appétit می توان به آن فکر کرد. حتما از طریق لینک زیر، این اپلیکیشن را دانلود کنید.

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.