در حال بارگذاری

طراحی اپلیکیشن برای موبایل امروزه تبدیل به امری ضروری برای کسب و کارهای مختلف شده است.
با توجه به بازار رقابتی، هر کسب و کاری که به فکر پویایی و به روز بودن باشد نیازمند طراحی اپلیکیشن موبایل برای حرفه و کسب و کار خود می باشد.
مراحلی که باید در طراحی اپلیکیشن موبایل دنبال کنید عبارتند از:
• تعریف موفقیت: آیا موفقیت برنامه به معنی تعداد مشخص دانلود است یا میزان پول پرداختی یا تعداد کاربران فعال.
• بودجه: میانگین هزینه طراحی اپلیکیشن بسته به نوع و کارآیی آن میتواند بسیار متفاوت باشد پس حتماً بودجه خود را دقیق مشخص کنید.
• پلتفرم: بازار هدف خود را مشخص کنید و ببینید که کدام پلتفرم اندروید ، آی او اس یا هر دو فرصت و موقعیت های بیشتری را برای شما فراهم میکند.
• ویژگی: اپلیکیشن شما باید ویژگی های خوب و منحصر به فردی داشته باشد تا کاربران تشویق به استفاده از آن شوند.
• انتشار : حتماً برنامه ریزی مناسبی برای بازاریابی و تبلیغ اپلیکیشن های خود داشته باشید.

  • توجه داشته باشید نمونه های زیر توسط تیم اپتو ساخته شده اند و صرفا برای تست شما کاربران عزیز از خروجی اپلیکیشن های ساخته شده با اپتو می باشد.

 

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن فروشگاهی و نصب آن بروی گوشی مشتری، فروشگاه شما را همیشه در دسترس قرار می دهد. با توجه به افزایش تعداد خرید های اینترنتی در سال های اخیر نیاز به داشتن اپ فروشگاهی بیشتر از قبل احساس می شود.امکان ارسال نوتیفیکیشن برای اطلاع مشتری از تخفیف ها و جشنواره از مزایای اپلیکیشن می باشد. چند ویژگی مهم اپلیکیشن فروشگاهی: دیزاین مدرن – نرم افزار تحت وب مدیریت فروشگاه – اپلیکیشن اندروید فروشگاهی – اپلیکیشن IOS فروشگاهی – اتصال به درگاه های بانکی

اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن آموزشی یکی از راه های کسب درآمد است. ممکن است شما اطلاعات یا دانشی داشته باشید که بتوانید با ارائه و آموزش آنها به دیگران کسب درآمد کنید همچنین امروزه مدارس و موسسات آموزشی از روش های مدرن یادگیری از جمله اپلیکیشن های آموزشی استفاده می نمایند که به نفع دانش آموزان، معلمان و والدین است. طراحی اپلیکیشن آموزشی آینده بخش آموزش را متحول میسازد و منجر به توسعه آن می شود.

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن خبری یکی از انواع اپلیکیشن های پرطرفدار است زیرا افراد می خواهند در شرایط مختلف به اخبار جدید و به روز دسترسی داشته باشند و اپلیکیشن های خبری این امکان را فراهم می سازد.
اخبار در اپلیکیشن های خبری مرتب به روز رسانی می شود و هر مشتری جدیدترین اخبار را با کمک تنها چند تماس لمسی دریافت میکند. امکان به اشتراک گذاری محتوا در اپلیکیشن خبری مشتریان را قادر می سازند اخبار را در شبکه های اجتماعی محبوب خود به اشتراک بگذارند.