در حال بارگذاری

اپلیکیشن مسافرتی

Wonder Trip یک نمونه اپلیکیشن مسافرتی است که در آن به معرفی مکان‌های دیدنی در دنیا، وسایل و نکات مهم سفر پرداخته شده است. این اپلیکیشن به کاربران نشان می‌دهد که اپلیکیشن ساز اپتو امکانات کاملی جهت ارائه‌ی محتواهای تفریحاتی و سفر در اختیارشان قرار می‌دهد، و کاربران می‌توانند اینگونه اپ‌ها را با افزونه‌های مختلف و طراحی‌های گوناگون بسازند و در مارکت‌ها منتشر کنند.

افزونه‌های استفاده شده در این اپلیکیشن مسافرتی:

·        منو تو‌درتو (فهرست)

·        تصویر ورودی

·        آلبوم موزیک

·        بلاگ

·        PDF خوان

·        محتوا

·        درباره ما

·        تماس با ما

·        حساب کاربری

·        گفتینو (چت آنلاین)

·        صفحه وب


اپلیکیشن Wonder Trip می تواند برای قشر بزرگی از فعالان حوزه مسافرت الهام بخش باشد. اگر شما دفتر مسافرتی دارید، می توانید برنامه تورهای خود را به صورت جداگانه و با جزئیات زیاد به مشتریان خود معرفی کنید. از همین روش، مشتریان شما می توانند با خیال راحت تر جزئیات مسافرت و مکان هایی که قرار است ببینند را بررسی کنند و این مساله می تواند شما را با دیگر رقیبانتان متمایز کند. تجربه نشان داده مشتری با داشتن اطلاعات کاملتر، زودتر و راحت تر خرید می کند. همانطور که ما اینجا با قرار دادن نمونه اپلیکیشن مسافرتی خود، باعث می شویم شما اطلاعات بهتری در مورد اپلیکیشن ساز اپتو داشته باشید.

اگر شما اینفلوئنسر حوزه مسافرت باشید، اگر شما نیاز دارید که برای شهرتان، اپلیکیشنی درست کنید و مردم را با جاذبه های شهرتان، مکان های دیدنی، هتل ها و رستوران های آن آشنا کنید و از طریق فروش اپلیکیشن، یا دریافت وجه از کسب و کارهایی که معرفی کرده اید درآمد کسب کنید، اپلیکیشن مسافرتی Wonder Trip بهترین ایده ها را برای شروع به شما می دهد.

هدف اصلی اپلیکیشن های اینچنینی تنها حوزه سفر نیست. به طور کل هر چیزی که نیاز به توضیحات و تصاویر داشته باشد، می تواند از این اپلیکیشن نمونه ایده بگیرد. برای دانلود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.