در حال بارگذاری

آئودی دستیار صوتی خود را به ChatGPT

مجهز می‌کند

 

آئودی اعلام کرد که خودروهای جدید این شرکت به ChatGPT مجهز می‌شوند.
 آئودی از ادغام ChatGPT در سیستم اطلاعات‌ سرگرمی خودروهایش از ماه آینده خبر داد. مالکان حدود دو میلیون خودرو آئودی تولیدشده از سال ۲۰۲۱ به‌بعد، در صورتی که خودروهایشان به نسل سوم سیستم اطلاعات‌سرگرمی MIB 3 مجهز باشد، می‌توانند از ChatGPT استفاده کنند.
براساس بیانیه‌ی رسمی آئودی، خودروهای جدیدی مانند Q6 e-tron و مدل‌های آینده با معماری الکترونیکی E3 1.2 از چت‌جی‌پی‌تی به‌صورت پیش‌فرض بهره‌مند خواهند بود.
رانندگان می‌توانند از کنترل صوتی پیشرفته برای کار با سیستم‌ اطلاعات‌سرگرمی خودرو، مسیریابی روی نقشه و کنترل سیستم تهویه‌ مانند گذشته استفاده کنند؛ اما از این پس همچنین می‌توانند سؤالات عمومی‌تری بپرسند تا ChatGPT به آن‌ها پاسخ دهد.
آئودی دستیار صوتی خود را به ChatGPT مجهز می‌کند
آئودی می‌گوید گفت‌وگو با استفاده از زبان طبیعی، رانندگی را ایمن‌تر می‌کند؛ زیرا در هیچ نقطه‌ای نیازی به برداشتن چشم از جاده نیست. دستیار آئودی فقط زمانی سؤالات را به ChatGPT ارسال می‌کند که خودش نتواند به آن‌ها پاسخ دهد.

برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی، تمام سؤالات و پاسخ‌ها پس از پردازش از خودرو حذف می‌شوند و ChatGPT هرگز به اطلاعات خودرو دسترسی ندارد. آئودی وعده می‌دهد که در آينده می‌توانید سؤالاتی فنی مثلا درباره‌ی فشار باد تایرها از ChatGPT بپرسید.

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.