در حال بارگذاری

آیا هوش مصنوعی کوپایلت جایگزین

کارآموزان خواهد شد؟

 

هوش مصنوعی کوپایلت در شرکت‌های بزرگ برای انجام فعالیت‌های ابتدایی به‌ کار گرفته می‌شود.

مایکروسافت قصد دارد Microsoft Copilot را به‌عنوان ابزاری برای افزایش بهره‌وری شرکت‌ها به کار بگیرد. غول فناوری اهل ردموند دستیار هوش مصنوعی کوپایلت را برای مجموعه‌ی آفیس استفاده ‌‌می‌کند.

شرکت‌ها در تلاش هستند تا هوش مصنوعی را در فعالیت‌های تجاری روزمره‌ی خود به‌کار ببرند؛ اما هنوز نحوه‌ی استفاده‌ی شرکت‌ها از هوش مصنوعی برای مایکروسافت رضایت‌بخش نبوده است.

براساس گزارش ZDNet، کارمندان برخی شرکت‌های بزرگ، Microsoft Copilot را به‌عنوان ابزاری برای انجام فعالیت‌های ساده و ابتدایی استفاده می‌کنند و می‌توان گفت آن را به پیشرفته‌ ترین کارآموز جهان از نظر برخورداری از قابلیت‌های فناورانه، تبدیل کرده‌اند.

 

هوش مصنوعی گوگل راهی جدید برای تقویت مکالمه انگلیسی

کارمندان شرکت آمادئوس که در زمینه‌ی گردشگری فعالیت می‌کند از کوپایلت برای انجام فعالیت‌های ساده‌ای مانند رونویسی از جلسات کاری بهره می‌برند.

آمادئوس از قابلیت‌های هوش مصنوعی بسیار راضی بوده است و قصد دارد کارمندان خود را برای بهره‌گیری بهتر از هوش مصنوعی آموزش دهد؛ اما نه برای تصمیم‌گیری‌های مالی مهم یا انجام فعالیت‌های تأثیرگذار. این شرکت گردشگری، از هوش مصنوعی برای خلاصه کردن صحبت‌های کارمندان و تهیه‌ی ایمیل‌های پیش‌نویس استفاده می‌کند.

هوش مصنوعی کوپایلت

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.