در حال بارگذاری

موفقیت بزرگ تردز 150 میلیون کاربر فعال ماهانه در کمتر از یک سال!

 

تردز رقیب توییتر (X) با سرعتی ثابت در حال رشد است. این شبکه اجتماعی در حال حاضر بیش از 150 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.

پلتفرم اجتماعی Threads  متعلق به متا، اکنون بیش‌از ۱۵۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که نشان‌دهنده‌ی افزایش ۲۰ میلیون نفری نسبت‌به ماه فوریه (بهمن و اسفند) است. مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، در گزارش درآمد سه‌ماهه‌ی اول این شرکت، با اشاره به آمار جدید گفت: «تردز همچنان در مسیری که برای آن برنامه‌ریزی کرده بودیم درحال حرکت است.»

 

موفقیت بزرگ تردز 150 میلیون کاربر فعال ماهانه در کمتر از یک سال!

 

این شرکت همچنین قصد دارد تا API خود را تا ماه ژوئن برای مجموعه گسترده‌ای از توسعه‌دهندگان منتشر کند و به آن‌ها اجازه دهد تا تجربیاتی در اطراف شبکه اجتماعی ایجاد کنند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا Threads به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا مشتری های شخص ثالث کامل ایجاد کنند یا خیر.

آمار تردز نشان می‌دهد این شبکه‌ی اجتماعی با سرعتی ثابت به رشد خود ادامه می‌دهد و البته سرعت رشد آن نسبت‌به افزایش انفجاری اولیه‌ی تعداد کاربرانش کم‌تر شده است.

تردز در هفته‌ی اول انتشار بیش‌از ۱۰۰ میلیون‌بار دانلود شد، اما بعداً کاهش تعامل کاربران را تجربه کرد. این شبکه‌ی اجتماعی طی ۶ ماه گذشته به‌طور پیوسته رشد کرده و زاکربرگ امیدوار است این سرویس درنهایت به بیش از یک میلیارد کاربر دست پیدا کند.

به‌نوشته‌ی انگجت، تردز در برخی معیارها از ایکس (توییتر سابق) عملکرد بهتری دارد. تخمین‌های شرکت تجزیه‌و‌تحلیل Apptopia نشان می‌دهد تعداد کاربران روزانه‌ی تردز در ایالات‌متحده نسبت‌به ایکس بیشتر است. Threads همچنین با پیوستن تیلور سویفت به این پلتفرم برای تبلیغ جدیدترین آلبوم خود، توجهات زیادی را جلب کرد.

کسب درآمد از تلگرام

 

درحال‌حاضر، تردز تنها برنامه‌ی متا محسوب می‌شود که هیچ تبلیغی نمایش نمی‌دهد و بنابراین این شرکت به‌طور مستقیم ازطریق پلتفرم مذکور درآمد کسب نمی‌کند. این رویکرد احتمالاً در آینده تغییر خواهد کرد، به‌شرطی که تردز همچنان به گسترش دامنه‌ی نفوذش ادامه دهد.

روز چهارشنبه، Threads همچنین یک ویژگی آزمایشی را منتشر کرد که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های خود را پس از یک دوره زمانی مشخص، به صورت خودکار بایگانی کنند. آنها همچنین می توانند پست های فردی را بایگانی یا از حالت آرشیو خارج کنند و آنها را عمومی کنند.

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.