در حال بارگذاری

گوگل اپلیکیشن Stack را تعطیل می‌کند

 

گوگل اپلیکیشن مدیریت اسناد Stack
را به‌زودی برای همیشه تعطیل می‌کند.
google پس از تعطیل کردن تعدادی از اپلیکیشن‌هایش از جمله google پادکست، حالا اپلیکیشن دیگری با نام کامل Stack: PDF Scanner by Google Area 120 را تعطیل می‌کند. این اپلیکیشن برای سازمان‌دهی، مدیریت و اسکن فایل‌های PDF کاربرد داشت.

اپلیکیشن Stack بخشی از پروژه‌ی Area 120 گوگل بود که شامل چند application موفق از جمله جیمیل و نیوز می‌شد. پروژه‌های توسعه‌یافته توسط Area 120 در صورتی که نتوانند انتظارات عملکرد یا معیارهای پذیرش از سوی کاربر را برآورده کنند، تعطیل می‌شوند.

گوگل در بیانیه‌اش می‌گوید پشتیبانی از اپلیکیشن Stack را از ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) پایان می‌دهد و اعلام کرد تمام قابلیت‌های Stack به google drive منتقل شده است.

 

گوگل اپلیکیشن Stack را تعطیل می‌کند

حالت عکس‌برداری خودکار در گوگل درایو می‌تواند عکاسی از اسناد را راحت‌تر کند

و پس از آن پیش‌نمایشی از تصاویر به‌همراه ابزارهایی برای برش، چرخش و فیلتر عکس‌ها، با قابلیت افزودن صفحات بیشتر به فایل PDF ارائه می‌دهد. گوگل درایو از یادگیری ماشینی برای پیشنهاد عناوین مرتبط استفاده می‌کند.

گوگل می‌گوید کاربران Stack می‌توانند به‌کمک گزینه‌ی Export all document to Drive در بخش تنظیمات application، همه‌ی اسناد ذخیره‌شده را به یک پوشه سبز رنگ با عنوان Stack در گوگل درایو منتقل کنند.

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.