فروشگاه ساز اپتو

افزونه فروشگاه ساز

فروشگاه ساز

با افزونه فروشگاه ساز شما میتوانید بدون داشتن وبسایت، فروشگاه فایل خود یا محصولات فیزیکی خود را داشته باشید. این افزونه سه نوع پرداخت متفاوت را در اختیار شما میگذارد که با توجه به نیازتان میتوانید آن را انتخاب کنید و فروشگاه خود را به صورت کاملا حرفه‌ای راه اندازی کنید. تمامی خریدها قابل مدیریت و پیگیری هستند و بدون هیچ واسطی انجام خواهند شد.

افزونه فروشگاه ، آنلاین می باشد یعنی اگر در دسته ها، محصولات یا قیمت ها تغییری ایجاد کردید نیاز به دریافت فایل جدید نخواهد بود.
نکته: در صورتی که دسته ای اضافه نکنید ، لیست کلیه محصولات نمایش داده خواهد شد.

دسته ها :

شماره 1) نام صفحه را وارد کنید.شماره 2) نوع نمایش دسته ها شامل دو حالت است:• نمایش به صورت اسلایدی در صفحه اول : نام دسته ها را در صفحه اول نمایش می دهد.• نمایش در یک صفحه جدا : که لیست دسته ها را در صفحه جداگانه نمایش می دهد. شماره 3) متن دکمه دسته ها را تغییر دهید.شماره 4) برای افزودن دسته از این گزینه استفاده کنید. نکته : در صورتی که دسته ای اضافه نکنید لیست کلیه محصولات نمایش داده خواهد شد.
برای نمونه اگر دسته اصلی شما کفش باشد shoe را انتخاب می کنید . اگر برای کفش میخواهید مارک های مختلف را قرار دهید یک دسته به نام nike یا rebook ایجاد کنید و از باکس پدر، گزینه shoe را انتخاب نمائید تا nike و rebook زیر دسته shoe قرار گیرند.

محصولات :
شماره 1) نام محصول را وارد کنید.
شماره 2) در این قسمت توضیحی در رابطه با محصول اضافه کنید که اختیاری است.
شماره 3) تصاویر را به صورت اسلایدشو نمایش می دهد.
شماره 4) با انتخاب این گزینه ، این محصول جزء محصولات پیشنهادی قرار میگیرد .
نکته: در این بخش بیشتر از 10 محصول نمایش داده نمی شود.
شماره 5) دسته هایی که می خواهید محصول در آنها نمایش داده شود را مشخص کنید.

شماره 6) جهت بارگذاری فایل هایی که برای فروش به اشتراک می گذارید ، استفاده می شود که باید در پوشه ای که در باکس آبی رنگ مشخص شده ، آپلود شود . این فایل با فرمت zip و حجم آن زیر 18 مگ است .
نکته : این گزینه مخصوص مد فروشگاه فایل در تب تنظیمات می باشد.
نکته : اگر حجم فایل زیر 18 مگابایت باشد فایل برای خریدار ایمیل می شود و در غیر اینصورت لینک دانلود برای خریدار ارسال می شود.

شماره 7) قیمت اصلی محصول را وارد نمائید.
شماره 8) اگر تخفیفی در نظر دارید در این قسمت وارد کنید.
شماره 9)  این باکس optional (اختیاری) است و می توانید در این قسمت عنوان ویژگی که برای محصول در نظر دارید ، اضافه نمائید. برای مثال اگر برای لباس رنگ های متفاوتی برای فروش دارید در قسمت عنوان ، رنگ را تایپ نمائید.
شماره 10) با استفاده از این قسمت ویژگی های مختلف با قیمت های متفاوت برای محصول خود انتخاب نمائید. برای مثال اگر عنوان ویژگی را در شماره 9 ، رنگ وارد کرده باشید در این گزینه می توانید رنگ ها را مانند سبز، آبی و … وارد نمائید.

تنظیمات :
نکته ای که در این قسمت وجود دارد این است که با فعال کردن مد فروشگاه فایل ، کاربر شما پس از خرید قادر به دانلود کردن فایل خریداری شده می باشد، همچنین یک نسخه از فایل برای کاربر ایمیل خواهد شد، این بخش فقط برای درگاه زرین پال و کافه بازار طراحی شده.

درگاه های پرداخت :
در این قسمت سه انتخاب برای پرداخت در نظر گرفته شده است:

1. زرین پال : ابتدا درسایت زرین پال ثبت نام نمائید و در قسمت درخواست درگاه پرداخت اطلاعات فروشگاه خود را وارد نمائید که در قسمت آدرس سایت لینک موجود در باکس آبی رنگ قرار داده شده را قرار دهید

2. پرداخت درون برنامه ای کافه بازار : RSA دریافتی برای برنامه شما که در کافه بازار ثبت نام کرده اید را وارد نمائید.

3)پرداخت هنگام تحویل : با انتخاب این گزینه می توانید محصولات خریداری شده را پست نمائید که باید شماره تماس جهت پشتیبانی و پیگیری را وارد کنید.
یک جیمیل اختصاصی ساخته و اطلاعات خواسته شده مانند ایمیل فروشنده – فرستنده ، سرور SMTP ایمیل ، پورت SMTP، نوع اتصال، گذرواژه ایمیل را طبق نمونه ای که زیر هر باکس مربوطه وجود دارد، وارد نمائید.

نکته: جهت اطمینان از ارسال شدن ایمیل ها ، اطلاعات زیر را کامل کنید و به ایمیل مورد نظر خود تغییر دهید.
دقت کنید که برای جیمیل حتماً گزینه Access for less secure apps را روشن کرده باشید .

خریدها :

محصولات خریداری شده در این قسمت برای شما لیست می شود که قابل مشاهده برای شما می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *