در حال بارگذاری

ماژول فروشگاه ساز

ماژول فروشگاه ساز

با ماژول فروشگاه ساز شما میتوانید بدون داشتن وبسایت، فروشگاه خود را داشته باشید. این ماژول چند درگاه متفاوت را در اختیار شما می گذارد که با توجه به نیازتان می توانید آن را انتخاب کنید و فروشگاه خود را به صورت کاملا حرفه‌ای راه اندازی کنید. تمامی خریدها قابل مدیریت و پیگیری هستند و بدون هیچ واسطی انجام خواهند شد و همچنین فاکتورها در پنل بصورت pdf قابل دانلود هستند.

ویژگی مهم ماژول فروشگاه ساز، آنلاین بودن آن است یعنی اگر در دسته ها، محصولات یا قیمت ها تغییری ایجاد کردید نیاز به دریافت خروجی جدید از اپلیکیشن نخواهد بود و تغییرات در اپ اعمال می شوند. از دیگر ویژگی های ماژول فروشگاه که آن را به ماژولی قدرتمند برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی تبدیل کرده است می توان به امکان کامنت گذاری کاربران برای محصولات و نمایش در اپلیکیشن پس از تایید مدیر، تعریف ویژگی برای محصولات بدون محدودیت، کد تخفیف یکبار مصرف و زماندار، امکان تعریف دسته و زیر دسته بصورت نامحدود، ارسال پیامک و ایمیل تشکر خرید برای کاربر و … اشاره کرد.

با توجه به این که مشتریان به خرید از طریق اپلیکیشن های مختلف عادت کرده اند و جز روزمرگی آن ها شده است اگر هنوز کسب و کار شما بدون اپلیکیشن است بهتر است هرچه زودتر اقدام به ساخت اپلیکیشن کنید تا از دیگر رقبا عقب نباشید.

 

 

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.