در حال بارگذاری

ماژول نظرسنجی

رای گیری

ماژول نظرسنجی برای رای گیری و نظرسنجی در اپلیکیشن ارائه شده است. با این ماژول قادر خواهید بود با طرح پرسش های جدید، از کاربران خود نظرسنجی یا رای گیری کنید و در صورت تمایل از لیست سوالات ایجاد شده به جستجوی آنها بپردازید.
ماژول نظرسنجی آنلاین بوده و با ایجاد سوال جدید، کاربر بدون نیاز به نصب نسخه جدید اپ امکان مشاهده سوال و شرکت در نظر سنجی را خواهد داشت.
نکته: هر کاربر میتواند یک رأی دهد.

این ماژول امکان اتصال به ماژول حساب کاربری را داشته و در صورتی که این دو ماژول را به هم متصل کنید، قادر خواهید بود تا رای کاربران خود را به تفکیک اطلاعات حساب کاربری آنها مشاهده کنید.
در واقع مشاهده ی رای هر فرد همراه با اطلاعات هویتی وی خواهد بود. امکان انتخاب تصویر برای هر سوال از دیگر ویژگی های این ماژول است. 

امکان تغییر ترتیب سوالات نیز در ماژول وجود دارد. در واقع ترتیب قرارگیری سوالات بر اساس زمان ثبت آنها در پنل است. در صورتی که مایلید سوالات را جا به جا کنید، کافیست زمان آنها را بر اساس ترتیبی که مد نظر دارید تغییر دهید. این ماژول محدودیتی به جهت تعداد سوالات ایجاد شده و تعداد گزینه های سوال (پاسخها) نداشته و می توانید با توجه به نوع هر پرسش، گزینه های جدیدی ایجاد کنید.

نکته: متن هر سوال و زمان آن (مورد استفاده برای تغییر ترتیب سوالات) بعد از انتشار آن، قابلیت ویرایش خواهد داشت.

3 Comments

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.