نوتیفیکیشن پوش پل

ماژول نوتیفیکیشن پوش پل برای اطلاع رسانی به کاربران اپلیکیشن
بسیار کارآمد است

ماژول نوتیفیکیشن
نوتیفیکیشن پوش پل

ویژگی‌های نوتیفیکیشن پوش پل

ماژول نوتیفیکیشن پوش پل برای تمامی اپلیکیشن ها لازم است زیرا به راحتی می توانید به کسانی که اپلیکیشن را نصب کرده اند نوتیفیکیشن بدهید و آنها را از آپدیت ها، تخفیفات و ... مطلع کنید. این ماژول صفحه قابل نمایش در اپلیکیشن ندارد و فقط برای دریافت نوتیفیکیشن در اپ استفاده می شود. از دیگر ویژگی های ماژول نوتیفیکیشن پوش پل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- ارسال بصورت منطقه ای
- ارسال سریع و بدون هزینه
- امکان ارسال از پنل پوش پل و اپتو

ابتدا در سایت پوش پول از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

ثبت نام در پوش پول

پس از ثبت نام از منوی سمت راست وارد قسمت “اپلیکیشن جدید” شوید.

اپتو

  1. نام اپلیکیشن: نام اپلیکیشن را وارد نمایید.
  2. نام بسته: یا همان نام پکیج برنامه که در پنل اپتو در هنگام خروجی وارد کرده اید. (دقت کنید نام پکیج بعد از خرید برنامه قابل مشاهده و تغییر است)
  3. ابزار مورد استفاده: اپ ساز ها را انتخاب کنید.
  4. تعیین شناسه: مورد اول که در تصویر مشخص است را انتخاب کنید و ایجاد اپلیکیشن را بزنید.

سپس از منوی سمت راست وارد قسمت “اپلیکیشن ها” شوید و از لیست اپلیکیشن ها بر روی علامت سه نقطه (امکانات) کلیک و نمایش مانیفست را انتخاب کنید.

اپتو

حال وارد پنل اپتو شوید.

اپتو

  1. توکن پوشه برای جایگذاری در مانیفست: کد دریافتی از مانیفست را در اینجا قرار دهید.
  2. سرویس‌های موقعیت‌محور پوش‌پل: اگر گزینه “استفاده از سرویس موقعیت محور” را استفاده کنید می توانید در پنل پوشه نوتیفیکشن هایی با توجه به موقعیت مکانی کاربران ارسال کنید اما توجه داشته باشید با انتخاب این گزینه دسترسی لوکیشن به اپلیکیشن شما اضافه می شود که مارکت ها ممکن است به ان ایراد بگیرند و باید توضیح دهید که چرا از این دسترسی در اپلیکیشن استفاده کرده اید. گزینه “عدم استفاده از سرویس موقعیت محور” برای ارسال نوتیفیکیشن برای تمام کاربران است.

 

ارسال نوتیفیکیشن از طریق پنل اپتو امکان پذیر است اما باز نیاز است تا در پنل پوش پول ثبت نام و مراحل را کامل انجام دهید تا از این پس بجای رفتن به پنل پوش پول در پنل اپتو اقدام به ارسال نوتیفیکیشن کنید.


تنظیمات

اپتو

  1. توکن برای ارسال نوتیفیکیشن پوشه از پنل اپتو: اگر بخواهید نوتیفیکیشن را از پنل اپتو ارسال کنید باید این قسمت را وارد کنید. برای دریافت توکن، وارد پنل پوشه شوید و از کادر بالا وارد حساب کاربری شوید.

اپتو

 
ارسال نوتیفیکیشن

اپتو

  1. عنوان پیام: عنوان نوتیفیکیشن را وارد نمایید.
  2. متن پیام: متن نوتیفیکیشن را وارد نمایید.
  3. لینک باز شدن پیام: می توانید لینک یک وبسایت را وارد نمایید تا پس از تاچ نوتیفیکیشن در موبایل کارربر وارد سایت مورد نظر شما شود و در صورت خالی گذاشتن لینک، اپلیکیشن باز خواهد شد.