در حال بارگذاری

لو رفتن ویژگی‌های جدید آی‌مسیج در iOS 18

 

به‌نظر می‌رسد اپل تغییرات بسیار جذابی در iOS 18 اعمال خواهد کرد که یکی از آن‌ها می‌تواند پشتیبانی از استاندارد پیام‌رسانی RCS در آی‌مسیج باشد.

انتظار می‌رود iOS 18 یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل موبایلی اپل تا امروز باشد و طبق گزارشی جدید، این آپدیت احتمالاً از استاندارد پیام‌رسانی RCS پشتیبانی خواهد کرد.

طبق اعلام وب‌سایت مک‌رومرز، اپل می‌خواهد با انتشار iOS 18، جلوه‌های متنی را به اپلیکیشن آی‌مسیج اضافه کند. درحال‌حاضر امکان ارسال پیام‌ ازطریق آی‌مسیج با جلوه‌های حباب یا تمام‌صفحه وجود دارد اما جلوه‌های متنی به شما اجازه می‌دهد انیمیشن‌هایی را برای کلمات مورد نظر در پیام خود اعمال کنید.

ظاهراً تغییرات آی‌مسیج در iOS 18 شبیه پروتکل پیام‌رسانی RCS خواهد بود که البته ویژگی‌های بصری جذاب‌تری نسبت‌ به استاندارد مذکور دردسترس کاربران قرار خواهد داد.

 

لو رفتن ویژگی‌های جدید آی‌مسیج در iOS 18

 

تقریباً همه‌ی اپلیکیشن‌های پیش‌فرض گوشی آیفون که از ورودی متن پشتیبانی می‌کنند، به کاربر اجازه می‌دهند متن خود را با کنترل‌های RCS تغییر دهند. همچنین، برخی اپلیکیشن‌ها از ایجاد فهرست‌های ساده یا شماره‌دار، سربرگ‌های مختلف و انواع دیگر محتوا پشتیبانی می‌کنند.

انیمیشن‌های متنی در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، ویژگی جدیدی خواهند بود

و باید دید آیا سایر اپلیکیشن‌های پیش‌فرض iOS 18 ازجمله Notes یا Mail نیز از آن پشتیبانی خواهند کرد یا خیر.

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.