در حال بارگذاری

ماژول فروشگاه فایل

ماژول فروشگاه فایل

با ماژول فروشگاه فایل شما می توانید بدون داشتن وبسایت، فروشگاه فایل خود را داشته باشید. در این ماژول امکان استفاده از چندین درگاه بانکی مختلف از جمله کافه بازار، مایکت، زرین پال، ایدی پی و … را دارید. تمامی خریدها قابل مدیریت و پیگیری هستند و بدون هیچ واسطی انجام خواهند شد. امکان تعریف کد تخفیف برای محصولات نیز در این ماژول استفاده شده است.

یکی از قابلیت های فروشگاه فایل عدم محدودیت در فرمت فایل می باشد و می توانید فایل های با فرمت PDF, Zip, PNG, JPEG, JPG, MP3, MP4 را بفروش برسانید. همچنین امکان قرار دادن فایل بصورت رایگان نیز وجود دارد. اگر می‌خواهید فایل های خود را در اپتو آپلود کنید به دو نکته مهم توجه کنید.

  1. فایل های خود را در رسانه در پوشه مشخص شده بارگذاری کنید تا فایل ها از امنیت بیشتری برخوردار باشند
  2. راه دیگر و بهتر برای فروشگاه فایل استفاده از هارد اختصاصی اپتو است که برای آپلود فایل ها با تعداد و حجم زیاد مناسب است. برای امنیت بیشتر فایل هایی که قصد فروش آنها را دارید، بهتر است آنها را در هارد اختصاصی، در پوشه private بارگذاری کنید. از پوشه private برای آپلود تصاویر شاخص و اسلایدر استفاده نکنید و فایل های عمومی را بیرون از آن آپلود کنید. برای مشاهده و خرید هارد اختصاصی اینجا را کلیک کنید.

اگر فایل های قابل فروشی مانند سوالات امتحانی، جزوات و فایل های آموزشی و … در اختیار دارید این ماژول می تواند در فروش آنها به ما کمک کند. از دیگر ویژگی های کاربردی این ماژول می توانید به امکان ایجاد دسته و زیر دسته بصورت دلخواه، امکان کامنت گذاری کاربر برای فایل ها و نمایش آنها در اپلیکیشن با تایید مدیر اشاره کرد. ارسال پیام تایید خرید از طریق پیامک و ایمیل، امکان تعریف کد تخفیف بصورت یکبار مصرف و زماندار برای فروش بصورت جشنواره و تخفیفات فصلی از ویژگی های کاربردی ماژول فروشگاه فایل می باشد.

برای مشاهده آموزش کامل فروشگاه فایل کلیک کنید.

 

Leave a Comment

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.